PUNK FORUM
Forum Punkowe

Polityka - Monitoring? Nie dziękuję.

Aneta - Czw 18 Gru, 2008
Temat postu: Monitoring? Nie dziękuję.
Nie bardzo polityka ale nie ma gdzie tego wlepic

Warszawski monitoring:

http://www.dziennik.pl/wy...zed_kamera.html

Ciekawa jestem ile prawdy w tym artykule. Jeśli nawet z 50% to i tak słabo to wygląda.

Stanzberg - Czw 18 Gru, 2008

Wiadomo, że monitoring to faszyzm i 1984 w 2008, ale skutecznie zapobiega głupim pomysłom różnych skurwieli w miejscach publicznych.
Aneta - Czw 18 Gru, 2008

to wiem - ale chodzi mi o system prowizyjny w tym przypadku...
Stanzberg - Czw 18 Gru, 2008

To oczywiście skandal i granda, ale takich sposobów premiowania w służbach mundurowych jest sporo.
Mundurowi muszą się rozliczać ze statystyk, które są zależne od ilości przestępstw, więc... paradoksalnie - im więcej przestępstw, tym więcej nagród! :lol:

Aneta - Czw 18 Gru, 2008

Stanzberg napisał/a:
więcej nagród


taaa ale co innego spisywanie a co innego nagrywanie i brak reakcji w sumie...

Stanzberg - Czw 18 Gru, 2008

Tym razem wyjątkowo masz rację. 8)
kampfhundnr1 - Pią 24 Kwi, 2009

Kiedyś pracowałem w firmie zakładającej między innymi kamerki. :wink: No wiecie elektronika dla bezpieczeństwa i wygody.
I powiem wam że na hotelu Novotel w W-awie większość kamer jest tak umieszczonych że goście nic o nich nie wiedzą.
Pewnego razu było sympozjum ginekologów,potem impra.I jeden pan doktor zamówił dwie dziewczyny do pokoju.Pewnie chciał zbadać.W każdym bądź razie jedna się nie zgodziła a z drugą przeprowadził o 2 w nocy sesję foto na hotelwym korytarzu połączoną ze złotym deszczem.Ochrona miała niezły ubaw.Oczywiście nikt nie interweniował.Rano dyrektor tech. hotelu (kobieta)także nie został powiadomiony :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group