PUNK FORUM
Forum Punkowe

Sport - Liga Polska Sezon 08/09

Vróbel - Wto 22 Lip, 2008
Temat postu: Liga Polska Sezon 08/09
Za tydzien zaczyna sie nowy sezon pilkarski.Ktos w ogole interesuje sie polska liga?Korupcja pomieszala nieziemsko.Degradacje odwolania i nieudolnosc PZPN sprawia ze juz dawno w tym wszstkim sie pogubilem.Mimo ze poziom jest zenujacy to jakos z sentymentu sledze rozgrywki.Kibicuje warszawskiej Legii mam nadzieje ze wroca po mistrzostwo bo pake maja calkiem niezla :twisted: .Na kogo stawiacie w tym sezonie .? :wink:
Turio - Śro 23 Lip, 2008

Widzę brata po szalu... Ja zawsze będę kibicował Legii bez względu na formę rozgrywek i zamieszanie wokół nich (chyba że zdegradują Polonię Bytom to wtedy mam to wszystko w dupie), Legia to jedyny klub któremu kibicuję. Żeby nie było protest na Legii popieram. Typowanie... jak zwykle Legia i Wisła. Pewnie Amico-Lech się włączy. Dyskobolia Polonia Grodzisk Warszawa Wielkopolska (DPGWW, fajny skrót) też będzie silna. A niespodzianek upatrywałbym w Górniku (choć już w zeszłym sezonie mieli dobrą ekipę) i Śląsku. Spadnie ŁKS, Jagielonia za korupcję (ale to dopiero w zimie żeby zamęt większy wprowadzić) i Lechia. Mam też nadzieję że za rok w I lidze zobaczę Pogoń Szczecin i Zagłębie Sosnowiec a za 2 lata te kluby będą już grały w ekstraklasie. Jeszcze Olimpia Elbląg mogłaby się przebić.
Agresor - Śro 23 Lip, 2008

Turio napisał/a:
Jagielonia za korupcję

Jagiellonia nie spadnie. Przynajmniej nie za korupcje. Ich korupcja w porównaniu z innymi zamieszanymi klubami jest mierna, pewnie dostanie ujemne punkty. A poza tym nie wiem czy to czytałeś?
http://ekstraklasa.wp.pl/...ml?ticaid=164c0

Zdegradować PZPN!!!!

Vróbel - Śro 23 Lip, 2008

Cytat:
Zdegradować PZPN!!!!


Tutaj akurat PZPN wydal decyzje o degradacji a zmienia ja :

Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu przy Polskim Komitecie Olimpijskim uchylił decyzje Polskiego Związku Piłki Nożnej o degradacji Widzewa Łódź o jedną klasę rozgrywkową i umorzył postępowanie.

Mozna to tylko skwitowac jednym slowem.Polska.

Mam tylko nadzieje ze nastepca listkiewicza nie zostanie ten popapraniec Lato bo to dopiero bedzie parodia parodii :x

Turio Legia Pogon Zaglebie hehe :twisted:

Jak dla mnie Zaglebie gra slabo i chociaz sercem jestem za nimi to jak przychodze na mecz to az sie patrzec odechciewa.W ogole poziom polskiej pilki jest zalosny ale kogo to obchodzi :D
Moze cos w koncu zacznie sie zmieniac chociaz to takie optymistyczne podejscie :)

1 -Legia
2-Wisla
3-Lech

Agresor - Śro 23 Lip, 2008

http://ekstraklasa.wp.pl/...,wiadomosc.html

Jaga dostała jakiś czas temu pismo z PZPNu że baraże są odwołane a decyzja jest OSTATECZNA.

Niedługo PZPN zacznie używać słów typu "ostateczna ostateczność" bądź " to już naprawdę ostateczna decyzja", :lol:

Turio - Śro 23 Lip, 2008

dziś już nastąpiło przegięcie, ale w Gdyni twierdzą że i tak grają w ekstraklasie, więc może się okazać że PZPN się odwoła od dzisiejszego wyroku i wystartuje ligę w ten weekend bez Zagłębia. Nie chciałbym żeby ktokolwiek spadał w zimie za korupcję bo to jest bezsensu jak pokazały przykłady Widzewa i Sosnowca.
Vróbel - Śro 23 Lip, 2008

PZPN to kurwa najwieksze skupisko kretynow nie liczac sejmu.Nie sa zdecydowani nie potrafia niczego rozstrzygnac kieruja nimi debilne przepisy.Powinno sie ich rozwiazac tylko jak skoro sami o tym decyduja ? hehehe mnie sie to w ogole nie miesci w glowie.Banda pojebow i tyle.Widzew powinni wyjebac tak jak wszystkie kluby zamieszane w korupcje powinni nalozyc zajebiste kary pieniezne i nie stostowac jakis jebnietych odwolan :x :x :x :x
Turio - Czw 24 Lip, 2008

tylko że PZPN planuje się odwołać od decyzji Trybunału i dobrze. Może być tak że liga ruszy w piątek ze składem takim jaki miał być. Wtedy dopiero będzie ciekawie. Bo dzisiejsza decyzja będzie miała skutki dalekosiężne tzn nie dadzą rady nikogo ukarać za korupcję... kompletnie bezsensu. Bo dlaczego Arka musiała spadać czy KSZO, mimo że tych klubów nie lubię to dla mnie jest to niesprawiedliwość.
Vróbel - Czw 24 Lip, 2008

Kolejka przelozona

tutaj wszystko
http://sport.onet.pl/0,12...,wiadomosc.html

Jak dla mnie dobrze ze zaglebie nie zagra w ekstraklasie skorumpowane cioty :evil:

Turio - Czw 24 Lip, 2008

jak dla mnie też dobrze, ale to może być jeszcze różnie, zależeć będzie pewnie od widzimisię jakiegoś pajaca. Dobrze że Polonii Bytom dali spokój z tą licencją.
Painful_Hands - Śro 30 Lip, 2008

mnie nie pytajcie co sie dzieje, 3 razy awansowalismy, 2 razy mielismy grac baraze i kilka razy zostalismy w nowej pierwszej lidze, a wszystko to w ciagu 2 miesiecy
Vróbel - Śro 30 Lip, 2008

pzpn powinno splonac wraz z wszystkimi jego czlonkami :twisted:
Vróbel - Śro 30 Lip, 2008

szczerze mowiac juz nie sledze nawet tych wszytskich wyrokow i zmian ktore dokonuje pzpn i inne instytucje to jest tak zalosne ze nawet nie powinny o tym pisac gazety. przykre zarazem dla kibicow i polskiej pilki. niech sie zacznie sezon !!!! :twisted: :twisted: :twisted: L E G I A !
Turio - Śro 30 Lip, 2008

:twisted: :twisted: :twisted: (L)egia !!! w tym sezonie nie będzie na nas mocnych.
Turio - Śro 30 Lip, 2008

powiem Ci że na krytej na Legii nie byłem jeszcze nigdy i za prędką się tam nie wybieram. Jak już wcześniej napisałem popieram protest kibiców i jeżeli będę na meczu to na Żylecie.
Painful_Hands - Śro 30 Lip, 2008

ten po nim jedzie, a ten sie tlumaczy ze nie byl na krytej. boze...
Vróbel - Śro 30 Lip, 2008

Painful_Hands napisał/a:
ten po nim jedzie, a ten sie tlumaczy ze nie byl na krytej. boze...



a ty byles ?

Painful_Hands - Śro 30 Lip, 2008

a bylem
Vróbel - Śro 30 Lip, 2008

to wszystko wyjasnia :lol: :lol: :lol:
Ryszard - Nie 03 Sie, 2008

Turio napisał/a:
:twisted: :twisted: :twisted: (L)egia !!! w tym sezonie nie będzie na nas mocnych.


Dobra, dobra, Śląsk wreszcie jest w ekstraklasie, wszystko się zmieni. :twisted:

Turio - Nie 03 Sie, 2008

na razie to musi liga ruszyć, co myślicie o losowaniu? Wisła odpadłą, tylko ciekawe czy z Beitarem czy dopiero później - inna rzecz że to jakaś kpina że mistrz Polski nie ma rezerwowego stopera. Lech jak zagra trochę lepiej niż z Azerami ma szanse ograć Szwajcarów, a że jestem kibicem Legii to wierzę że forma pójdzie niewyobrażalnie do góry i przejdą FK.
Vróbel - Pon 11 Sie, 2008

Legia tylko zremisowala w derbach.Iwanski jest w formie grzelak tez niezle sobie radzi bedzie co raz lepiej :twisted:

Zajebista bramka lewandowskiego w meczu lech-belchatow.

http://www.youtube.com/watch?v=m7mEa1-Bw0Q

Turio - Wto 12 Sie, 2008

a miklas znowu szerzy swoje zajebiste teorię, chyba nie będzie już normalnie na stadionie :cry:
szymon - Wto 12 Sie, 2008

Na Legii będzie normalnie jak nie będzie ITI..
Vróbel - Pią 15 Sie, 2008

mozesz to rozwinac ?

legia przejebala 1:2 z jebana FK moskwa . mecz porazka :|


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group