PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kultura & Sztuka - Monster Movies und Animal Attacks

Ryszard - Czw 20 Mar, 2008
Temat postu: Monster Movies und Animal Attacks
E tam. I tak nie pobije hitu jakim były WĘŻE W SAMOLOCIE.
Były już katastrofy lotnicze, zmagania z dzikimi zwierzętami, strzelanie. Ale to jest tak... tak nowatorskie! Ta wysokość, walka z naturą i jednocześnie źli ludzie! A do tego niepowtarzalny Samuel L. Jackson. Ach, te emocje!

xkrzysiekx - Czw 20 Mar, 2008

Ryszard napisał/a:
WĘŻE W SAMOLOCIE.

ciągle tego nie widziałem ;( nadrobię w najbliższym czasie!

heroina - Czw 20 Mar, 2008

jeszcze "inwazja grzechotników" rozpierdala. mordercze zamiary pożarcia wszystkich ludzi i ogólnie zniszczenia ludzkości, bo chcieli im wybudowac jakieś osiedle w górze, w której rzeczone grzechotniki sobie grzecznie spały.


a rambo obejrze, bo stare częsci lubię

xkrzysiekx - Czw 20 Mar, 2008

ojojoj, mam braki w animal attackach ;(
heroina - Czw 20 Mar, 2008

nadrabiaj koniecznie. te filmy rozpierdalają :wink:
widzieliście film "anakonda" z j.lo? :mrgreen:
jeszcze ostatnio widziałam film na tvn chyba (nie wiem jak się nazywał) o rekinach mutantach z olbrzymimi mózgami, które pożerały ludzi z zemsty i rozjebały całą stację badawczą

xkrzysiekx - Czw 20 Mar, 2008

anakondę i owszem,ale jakas taka słaba, choc anakonda jako taka fajna :) ale
Cytat:
o rekinach mutantach z olbrzymimi mózgami, które pożerały ludzi z zemsty i rozjebały całą stację badawczą

:shock: trzeba uważniej czytać program tv, bo perełki umykają :!:

Nieja - Czw 20 Mar, 2008

W ostatnim Pasażerze było coś o owcach-mutantach atakujących ludzi, czy jakoś tak, ale posiałem gdzieś numer i nie wiem dokładnie jak to się zwało. Film chyba z Nowej Zelandii był
xkrzysiekx - Czw 20 Mar, 2008

Chodzi Ci zapewne o "Black Sheep", którego też ciągle nie widzialem ;(
ko0niu - Czw 20 Mar, 2008

"blob zabójca" (jednokomórkowy wielki zielony glut który postawił sobie za cel zniszczenie ludzkości) i tak jest najlepszy z filmów o mutantach potworach kosmitach zabójcach itp itd
xkrzysiekx - Czw 20 Mar, 2008

może czas wydzielić topic o monster movies i animal atttack?
Mecenas - Czw 20 Mar, 2008

Cytat:
o rekinach mutantach z olbrzymimi mózgami, które pożerały ludzi z zemsty i rozjebały całą stację badawczą

widziałem to i niezły film, akcja cały czas trzymała w napięciu

heroina - Pią 21 Mar, 2008

rozpierdala przewidywalnością :faja:
ale to nie zmienia faktu, że dobrze się ogląda


krzysiu napisał/a:
może czas wydzielić topic o monster movies i animal atttack?

Anonymous - Sob 22 Mar, 2008

Macie :faja:
ojoj jakboli - Sob 22 Mar, 2008

Kocham takie horrory z których można sie pośmiać :lol:
xkrzysiekx - Sob 22 Mar, 2008

Browar napisał/a:
Macie

ślicznie dziekuję! ogladal ktos "Project Monster"? mnie to jakos w najblizszym kiniei umknelo i sie zastanawiam czy warto an to polowac?

heroina - Nie 23 Mar, 2008

nie widziałam. też rozważam polowanie
Nieja - Nie 23 Mar, 2008

Polujcie polujcie, bo film daje radę. Takie połączenie Blair Witch Project z Godzillą. Niektóre motywy trochę słabsze i za szybko pokazali głównego złego(liczyłem bardziej na klimat jak z Lovecrafta), ale w całości broni się
Mecenas - Wto 25 Mar, 2008

Cytat:
Project Monster

kolega mówiłze straszne gówno, ja zas widziałem mglę, i niezłe te potworki sa, nie znosze robali wiec sie balem :oops:

xkrzysiekx - Wto 25 Mar, 2008

nazik napisał/a:
"Potwór z Czarnej Laguny"?

oczywiscie znam i lubie! sam potwór uroczy :oops:

xkrzysiekx - Wto 25 Mar, 2008

Mecenas napisał/a:
ja zas widziałem mglę, i niezłe te potworki sa, nie znosze

no co Ty? :shock: Mgła jest moim zdnaiem filmem nierownym, a potwory sa w tym obrazie najmneij potrzeben.Gdyby rezyser pozostał na poziomie relacji międzyludzkich, narastającej psychozy, atmosfery niepokoju i niedopowiedzenia byloby ok.niestety, probowal zrobic monster movies z maksymalnei przewidywalnym finalem.szkoda

Marguz - Wto 25 Mar, 2008

Nieja napisał/a:
Polujcie polujcie, bo film daje radę. Takie połączenie Blair Witch Project z Godzillą. Niektóre motywy trochę słabsze i za szybko pokazali głównego złego(liczyłem bardziej na klimat jak z Lovecrafta), ale w całości broni się

jak dla mnie zupełna niemalże kaszana, byłem w kinie, wynudziłem się, a końcem zostałem obrzygany, słowa głównych bohaterów obrzygały mnie permamentnie

xkrzysiekx - Pon 14 Kwi, 2008


Mecenas - Pon 14 Kwi, 2008

Cytat:
licznie dziekuję! ogladal ktos "Project Monster"? mnie to jakos w najblizszym kiniei umknelo i sie zastanawiam czy warto an to polowac?

wczoraj se obejrzałem i film jest strasznie cienki fabularny

xkrzysiekx - Pon 14 Kwi, 2008

ale "czarna Owca" za to daje rade :) dla fanów 'Dead Meat", "Isolation", a nawet "BarainDead" :)
Xiao Mei - Pią 18 Kwi, 2008

xkrzysiekx napisał/a:
ale "czarna Owca" za to daje rade :) dla fanów 'Dead Meat", "Isolation", a nawet "BarainDead" :)


Kusi kurwa kusi..
:P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group