PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kultura & Sztuka - Wlatcy moch

QkiZ - Pon 03 Sie, 2009

Ayreon napisał/a:
wole family guy'a

ja też. albo futuramę. watców móch wole już od south parku, który jest zazwyczaj drętwy. co z tego że rozumiem amerykański humor, ale on mnie nie śmieszy, przynajmniej w tym wydaniu.

Dzemu - Sob 14 Lis, 2009

Fajny pomysl tworcow ale chyba i tak bardziej wolne South Park.
cronothetiger - Śro 27 Sty, 2010

Przez pewien czas oglądałem zaciekle, jednak te same teksty i historyjki znudziły się. Kojarzycie może Smosh'a?
gooy - Śro 27 Sty, 2010

oglada ktos to jeszcze :?: bo od czasu jak grupe docelowa z premedytacja przestawili na gimnazjum to przestalo byc oglądalne.
cronothetiger - Sob 30 Sty, 2010

Mi ten rodzaj humoru się podoba, goście fajnie wyśmiewają aktualne wydarzenia i gwiazdy. Szkoda tylko, że nie rozumiem powiedzonych i tego amerykańskiego dialektu, którym się posługują. Oglądnąłem chyba wszystkie filmiki i z niecierpliwością czekam na następne :)
kubarockman - Pon 01 Lut, 2010

za chuja nie lubie
Hamel - Wto 02 Lut, 2010

Gówno do kwadratu,
Dzemu napisał/a:
wole South Park.

Mr.MichaelPunk - Nie 13 Lut, 2011

Kiedyś oglądałem wlatcy móch, teraz już nie.. Teraz mi się to głupie wydaje(ba to jest głupie) wkurzają mnie też dzieciaki naśladujące czesia(głos czesia często takie dzieciaki naśladują) choć zdarzają się i tacy co całe zachowanie czesia naśladują :D
czaka - Nie 13 Lut, 2011

Gówno totalne, tylko parę odcinków da się obejrzeć. Inny serial Kędzierskiego ,1000 złych uczynków jest dużo lepszy.
BadMotherfucker - Nie 13 Lut, 2011

Totalne gówno

South Park, Family Guy i Simpsonowie królują w tej branży :cool:

Spróbujcie też Salad Fingers - niezależna, surrealistyczna produkcja, niszcząca system u podstaw

bladaczka - Nie 13 Lut, 2011

BadMotherfucker napisał/a:
Simpsonowie
pełnometrażowi wymiatają :grin:
zachariasz - Nie 13 Lut, 2011

nienawidzę tego gówna, Simpsonów oglądam nałogowo... :grin:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group