PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Temat o wszystkim...

Ryszard - Śro 28 Lip, 2010

wawrzon napisał/a:
gastro wykonane - wrzoda mam na dwunastnicy i helikobaktera

Nie ma to jak się podzielić z kolegami nowościami :jupi: :bananik:

Ja za to zaraz ruszam po kobietę i do pociągu.
Wątroba Tour 2010 Division Lower Silesia On Tour!
:punk: :zygi: :bejzbol: :jacko:

ko0niu - Śro 28 Lip, 2010

nie wiem kurwa wawrzon czy jest się z czego cieszyć...:P
gooy - Śro 28 Lip, 2010

a co sie ma nie cieszyc
PepsiPL - Śro 28 Lip, 2010

siedzę w robocie i mnie już chuj z nudów bierze ... buu... ratunku, kurwa.. :zongler:
wawrzon - Śro 28 Lip, 2010

Zupełnie nie ma - ale nie ma się co załamywać i płakać. Trzeba "walczyć" :)

W piątek mam wolne i idę się zapisać do przychodni na miejscu. Łożę na enefzeta co miesiąć więc sukcesywnie będę ich kroił za swoje.

ko0niu - Śro 28 Lip, 2010

własnie dziś spotkała mnie taka niespodzianka że poszedłem na rozmowę kwalifikacyjną, pani powiedziała że zajmują się sprzedażą komputerów co było wierutnym kłamstwem. Na miejscu okazało się że:

- Praca ta nie gwarantuje stałej pensji
- Pracę tą wykonywał wawrzon i nie chwalił sobie, dżus! pełna rewelacja! itd
- Miałbym być domokrążcą który wciska starym ludziom kit na temat : do wyboru albo netii albo cyfry +
- Gość obiecał do mnie zadzwonić w piątek i się zapytać czy jestem gotów podjąć wyzwanie aktimela i wyruszyć na próbny dzień w poniedziałek :lol:

...chyba mu się spodobałem, patrzył mi głęboko w oczy, miał koszulę w fioletowe paseczki i krawat w różowe kwiaty hibiskusa :twisted:

Hamel - Śro 28 Lip, 2010

Do zobaczenia po Brudstocku :misiek:
slayr - Śro 28 Lip, 2010

Cytat:
Najebałeś się to idź spać.


Panie, ja trzeźwy byłem ;) . Zwykłem na koncerty autem jeździć, z ekipą wychodzi taniej a i przyjemniej! :)

magdalenik - Czw 29 Lip, 2010

nazik, bardzo tam u ciebie piździ?
brać zimową kurtkę? :grin:

...pamiętam, że ostatnio marzłam :razz:

ko0niu - Czw 29 Lip, 2010

15:50 planowo. Przygotuj się. :twisted: Konik spakowany. Do zobaczenia panki!!
ko0niu - Czw 29 Lip, 2010

no spoko, Magda ma do Ciebie nr CHYBA. :idea:
Zwierz@k - Czw 29 Lip, 2010

wawrzon napisał/a:
bo ja mam... bla bla bla

kurwa andrzej, na chuj Ty sie poczuwasz zeby sie tlumaczyc w ogole, przeciez to Twoj biznes na co hajs puszczasz :)

heroina - Czw 29 Lip, 2010

wawrzon napisał/a:
gastro wykonane - wrzoda mam na dwunastnicy i helikobaktera :bananik:
jak masz helikoptery to ada pewnie też, w aptece można kupić domowe testy, niech się sprawdzi na wszelki wypadek i leczcie się razem



i bawcie się dobrze w bieszczadach :*

Foxy 68 - Czw 29 Lip, 2010

mam ocene z jednego egzaminu, jest 4 jest git. tylko pytanie co z tym drugim kurwa?
na razie prowadze 9:0 :misiek:

wawrzon - Czw 29 Lip, 2010

Zwierz@k napisał/a:
wawrzon napisał/a:
bo ja mam... bla bla bla

kurwa andrzej, na chuj Ty sie poczuwasz zeby sie tlumaczyc w ogole, przeciez to Twoj biznes na co hajs puszczasz :)


w sumie dzidek masz rację :)

gooy - Czw 29 Lip, 2010

nabijalem sie z dżastina bibera, ktory mial pojechac na tour do korei polnocnej, ale zdalem sobie sprawe, ze nigdy go nie slyszalem. zatem wyszukalem na jutubie... czy to przemysl muzyczny stacza sie jeszcze nizej niz mi sie wydawalo, czy po prostu jestem stary ?

to jest tak slabe, ze ja w ogole nie czaje jak oni na tym dzieciaku kase zarabiaja

suchy693 - Czw 29 Lip, 2010

nazik napisał/a:
Suchy, zmień avatar bo mam kaca, miga mi to gówno i chuj.
Zmienie spoko ale to jest takie chujowe ze aż miłe :cancan:
heroina - Pią 30 Lip, 2010

też tak pomyslałam jak cię widziałam z okna samochodu 3 lata temu :lol:
gooy - Sob 31 Lip, 2010



własnie to zauwazylem na wp.pl i stwierdzilem ze zrobie skrina zanim to zniknie :lol:

gooy - Sob 31 Lip, 2010

to po co on tam jechal? pewnie sadzać bieszczadzkie dzieci na kolana i glaskac je po glowkach ;)
slayr - Sob 31 Lip, 2010

Łoo... To zależy jeszcze jakie flaszki :D . Litrowe mam rozumieć, tak? A co do Biesów, to ja w tym roku pod koniec sierpnia wybieram, to jak będzie ochota na wspólne chlanie to dam/daj znać :) .
heroina - Sob 31 Lip, 2010

gooy napisał/a:
to po co on tam jechal? pewnie sadzać bieszczadzkie dzieci na kolana i glaskac je po glowkach ;)
i robić im zdjęcia z miśkiem w rękach!
wawrzon - Sob 31 Lip, 2010

Zależy w jakim przeliczeniu mało... Czasami po kilku dniach picia to dawka śmiertelna, czasami tylko na mały posmak :) U mnie to zdecydowanie zależy od dnia. Licytowanie kto więcej wypije ten twardszy mogę śmiało porównać do porównywania wielkości jajek czy długości penisa.


Wczoraj zrobiliśmy zajebiaszczego grila za domem, grilowe jadło jest najlepsze na świecie.

PepsiPL - Sob 31 Lip, 2010

No kurwa... komuś się chyba popierdoliło w głowie żeby tak napierdalać deszczem i gradem z dodatkiem jebanej burzy i wichury na Podhalu! Kurwa!! Dachy niektórym latają, pół Nowego Targu pod wodą i chuj wie co jeszcze będzie się dziać .. . Jakaś pieprzona massakra jest. heh..
slayr - Nie 01 Sie, 2010

A tam, chuj tam, 20 sierpnia pijemy! :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group