PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Temat o wszystkim...

wawrzon - Czw 08 Lip, 2010

Nie zdążyłem... a z łodstokiem to różnie - troche nie ma kasy by jechać na tego spęda - ale jak by się znalazł jeszcze ktoś chętny by na dzień śmignąć... zobaczymy. Teraz to już nic nie planuję.
hogata - Czw 08 Lip, 2010

cztery dni biby uroczyście czas zacząć,wolna chata plus znajomi których nie widziałam parę ładnych miechów :cancan: mylanż na sto dwa :glupek:
Zigi - Czw 08 Lip, 2010

kubarockman napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=1Dmfdv-9LRU&feature=player_embedded


zawsze jak to widze chce mi sie płakać

Foxy 68 - Czw 08 Lip, 2010

Mecenas napisał/a:
netia nie lepsza
miałem tepse teraz mam już z półroku netie i musze się nie zgodzic. jak na razie zero problemow.
Mecenas - Czw 08 Lip, 2010

netaia mnie wkurwiła gdy podpisalismy umowę na 8 mega, a okazało się że łacze jest na 4, no to dkurwy nędzy kto ma wiedziec o przepustowości jak nie oni
potem miesiąc siedzenia na infolinii bo oczywiście nie ma żadnego biura żeby pójśc i na miejscu wszytsko załatwić, a na infoloinii codizenie z innym człowiekiem i codzienie całą sprawe od nowa trzeba tłumaczyć, tak sie wkurwilismy że rozwazalismy nawet tepse, ale koniec konców zostalismy z netią
po dwóch tygodniach net padł, jakby wtedy jakis pracownik neti wpadł nam w łapy to byśmy go chyba rozerwali na strzepy

magdalenik - Czw 08 Lip, 2010

poużalam się wam trochę, bo nic mi innego nie pozostało.

mam lekko utrudnione upajanie się latem, na które tak czekałam, z powodu zjawiska tak powszechnego, jak katar.

od końca maja mam czerwoną mordę, smarkam bez przerwy, mam opuchnięte i czerwone oczy. po prostu miss świata :lol:

byłam ostatnio młodej testy zrobić u alergologa w związku z tym, że kiedyś trochę czasu w szpitalu spędziła z powodu wstrząsu anafilaktycznego spowodowanego uczuleniem na nie wiadomo co.

test, przy okazji, zrobiłam też sobie.

wyniki były ciekawe.
młoda nie ma uczulenia na NIC, nawet śladowej reakcji na podane alergeny.
ja miałam za to na wszystko, a pielęgniarka się śmiała, że z takimi wynikami i bąblami na ręce pan dr na pewno mnie przyjmie przed urlopem :lol:

wczoraj pan dr wpisał mi rozpoznanie: "ATOPIA :!: ".

kurwa, czemu się takie chujstwo przyplątało do mnie :sad:

wychodzę z domu właściwie tylko jak muszę albo późnym wieczorem. wtedy jakoś te jebane pyłki nie drażnią aż tak.

powiedziałam panu dr, że alertec, który mi kazał zażywać (1 tabl. na dobę) już nie działa, więc ostatnio biorę po 5 tabl. plus jakieś 4 apapy i powiedzmy, że leciutka poprawa jest. zgadnijcie jaką miał minę :lol:

o tym, że tak naprawdę tylko wypicie 2-3 piw sprawia, że wszystkie objawy mijają, mu nie powiedziałam.

no ale tak czy siak przecież nie mogę całe wakacje chodzić najebana :sad:

chciał mi dać sterydy w tabletkach, bo to podobno działa, ale ma "pewne" skutki uboczne.
wzięłam 3 inne leki, i chuja, żadnej poprawy :?

wypiłam piwo... i jest lepiej :rotfl:

ciekawe jak to działa....


ps: przepraszam za długość posta.
ostatnio za dużo gadam :oops:

gooy - Czw 08 Lip, 2010

Mecenas napisał/a:
po dwóch tygodniach net padł, jakby wtedy jakis pracownik neti wpadł nam w łapy to byśmy go chyba rozerwali na strzepy

ja znam pewnego (bylego) pracownika netii. pełna rewelacja :jupi: :!: :!:

ko0niu - Czw 08 Lip, 2010

chyba też znam :lol: takczynie? oczywiścieżetakproszepana!
Stanzberg - Czw 08 Lip, 2010

Cytat:
no ale tak czy siak przecież nie mogę całe wakacje chodzić najebana
Daj spokój, Magda. Jak to, nie możesz....? :mrgreen:

A poważnie, Atopia to fajna nazwa dla kapeli noise/crustowej i nic poza tym. :cry: :-|

Dzemu - Czw 08 Lip, 2010

gooy napisał/a:
Dzemu napisał/a:
bo mi livebox jebnal

wspolczuje posiadania tego gowna


no nie dalo rady nic innego wziasc, ale juz odliczam do konca umowy i chyba wezme neta z NETI, chociaz sam nie wiem czy to dobry pomysl!

Foxy 68 - Czw 08 Lip, 2010

tak jak pisze a nie mam w tym zadnego finansowego interesu od jakiegos czasu mam netie 6mega i dla mnie jest spoko. z megaupload jak targam film to w polgodziny najdalej mam, strony dobrze chulaja jest tansza od tp. nie mialem tez takiego problemu jak Mecenas, powiedzieli mi ze po 15 w ktoryms tam dniu mam sobie zmienic konfiguracje dostepu i bedzie smigac. no i smiga.


ale tak czy inaczej bedziesz musial zostawic sobie nr. telefonu czyli telefon albo placic drozsza stawke za "konserwacje łącza" czyli uzywanie kabli tpsa jesli masz u nich telefon i zrezygnujesza.

gooy - Czw 08 Lip, 2010

http://www.youtube.com/wa...ayer_embedded#!

masłowicz na prezydenta :O
jakos nie wiem czemu, ale sie nie spodziewalem po nim tak sensownych pogladow

magdalenik - Pią 09 Lip, 2010

Och, czyli przegapię wasz jedyny koncert w roku :cry:


;-)

kubarockman - Pią 09 Lip, 2010

ta jasne
hogata - Pią 09 Lip, 2010

i kto mi teraz chałupe wysprząta? :cry:
Foxy 68 - Pią 09 Lip, 2010

POKA CYCE I PYSZCZEK TO MOZE WPADNE :cool:
kubarockman - Pią 09 Lip, 2010

nazik napisał/a:
Znalazł się obeznany :lol: W Sanoku praktycznie co weekend koncert. Teraz sezon to i u nas w mieście włodarze organizują co raz imprezy byle by się podlizać wyborcom i nie mówię tu o muzyce dla starszych :punk:


dobra dobra, juz sie nie tlumacz

hogata - Pią 09 Lip, 2010

Foxy 68 napisał/a:
POKA CYCE I PYSZCZEK TO MOZE WPADNE
dobra,ubiorę Cię w lateksowy strój i będę obserwować z kanapy jak się wijesz w tańcu przy miotle :bananik: pyszczka,jak to ladnie określiłeś,ani cycow nie pokaże jako,że nie nadają się teraz do użytku i próbuję się uleczyć miętą ale mi nie wychodzi.ale posprzątać zawsze możesz,może nawet wsadze ci dyche za spodnie jak się ładnie sprawisz
slayr - Pią 09 Lip, 2010

Kurwa mać. Jestem +- 500 miejsce na liście rezerwowej na UWro. Na dziennikarstwo. Fajnie, że dostanę sie w takim razie na UJ, UŁódzki lub Opolski. :old:
Foxy 68 - Pią 09 Lip, 2010

hogata napisał/a:
Foxy 68 napisał/a:
POKA CYCE I PYSZCZEK TO MOZE WPADNE

dobra,ubiorę Cię w lateksowy strój i będę obserwować z kanapy jak się wijesz w tańcu przy miotle pyszczka,jak to ladnie określiłeś,ani cycow nie pokaże jako,że nie nadają się teraz do użytku i próbuję się uleczyć miętą ale mi nie wychodzi.ale posprzątać zawsze możesz,może nawet wsadze ci dyche za spodnie jak się ładnie sprawisz

Dwie dychy i dawaj adres. napraw pyszczek i cycki to może się pobajerujemy.

Hamel - Pią 09 Lip, 2010

Żegnam punki, tydzień lenienia się nad morzem dobrze mi zrobi... :misiek:

Miłego zapierdolu! :jacko:

PepsiPL - Sob 10 Lip, 2010

Juhu kurwa!
Udało się dostać na UP w Krakowie! Dziękuję dobranoc! :bananik:

hogata - Sob 10 Lip, 2010

Foxy 68 napisał/a:
Dwie dychy i dawaj adres. napraw pyszczek i cycki to może się pobajerujemy.
jezus patrzy.
PepsiPL napisał/a:
Udało się dostać na UP w Krakowie!
gratulacje :smile: straty na dziś-rozwalona lampka i przypalony obrus.dobiorę się do młotków jak raczą podnieść dupska,które grzeją na mojej z dobrego serca udostępnionej kanapy.żmije na własnej piersi wyhodowane :bejzbol:
PepsiPL - Sob 10 Lip, 2010

a teraz pora spadać zapierdalać do roboty ... buu.... :punk:
miłego dnia panki! :twisted:

magdalenik - Sob 10 Lip, 2010

PepsiPL napisał/a:
Juhu kurwa!
Udało się dostać na UP w Krakowie! Dziękuję dobranoc!


gratuluję :)

ty w ogóle skąd jesteś? :razz:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group