PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Temat o wszystkim...

Anonymous - Pon 10 Mar, 2008

Marguz bedziesz cały siny jak sie tak obijał bedziesz...
mqrcin - Pon 10 Mar, 2008

ten ma dobrze ja jutro salon do poszpachlowania i skonczyc elektryke
kurwa 8 godzin harowki

punka - Pon 10 Mar, 2008

a mnie sie kolos szykuje jutro :x
mqrcin - Pon 10 Mar, 2008

z czego
punka - Pon 10 Mar, 2008

animacja społeczno-kulturalna. przedmiot zajebisty, ale baba zjebana.Dopiero dziś sie dowiedziałam, ze kolos jutro, chyba sobie oleje...oj, poczytam coś, chociaż tyle :wink:
mqrcin - Pon 10 Mar, 2008

a co studjujesz
punka - Pon 10 Mar, 2008

właściwie to animacje na pedagogice(powinien to być oddzielny kierunek, a nie jest)
Anonymous - Pon 10 Mar, 2008

ostatnio na jakims kolokwium na pedagogice gosciu zapytał moja kumpele co sadzi o dodzie:)
mqrcin - Pon 10 Mar, 2008

kul czy umcs
punka - Pon 10 Mar, 2008

Kul a pfuj!!! UMCS oczywiście :D
mqrcin - Pon 10 Mar, 2008

ja mam wielu znajomych po kulu
kul jest cool :lol:

punka - Pon 10 Mar, 2008

nawet na KULu znajda sie chlubne wyjątki :wink: tez mam paru znajomych, bynajmniej nie katoli 8)
Anonymous - Pon 10 Mar, 2008

ja śmigam spać a Wy tu cipeczki ifiutki siedzcie jak wam sie spc nie chce :P
Kaczma - Pon 10 Mar, 2008

a ja kupilem ddry 2 ram a mam kurna zwykle ddr :|
punka - Pon 10 Mar, 2008

Kaczma napisał/a:
ddry 2 ram

a co to?

dobra, nawet sobie już nie poczytam, bo mi sie nie chce :roll: idę w kime. Dobranoc :kiss:

Kaczma - Pon 10 Mar, 2008

punka napisał/a:
a co to?

ram taka pamiec w komputerze

Frytka - Pon 10 Mar, 2008

punka napisał/a:
Kul a pfuj!!! UMCS oczywiście :D

wiesz nie ma co tak uogólniać,ja studiowałam na uczelni katolickiej i w większości uczęszczali tam całkiem normalni ludzie...nawet jeśli w większości są katolami,atmosfera świetna,sama byłam na początku negatywnie nastawiona,ale życie zmienia poglądy.

punka - Wto 11 Mar, 2008

już nie będę...ale codziennie widzę w autobusie, czy w trajtku tych kulowskich studentów, wierz mi, ze można ich rozpoznać po ciotowatym wyglądzie i gadkach o bogu (w trajtku nawet),a jak nie o Bogu, to o siostrach zakonnych i księżach, takie tam infantylne gadki, ale nie generalizuje-po prostu KUL jest obfity w takie typy i typeski :wink:
magdalenik - Wto 11 Mar, 2008

ivan mladek & banjo band jutro w krakowie! :rotfl:

kuuurwa wczoraj sie dopiero dowiedzialam :evil:

magdalenik - Wto 11 Mar, 2008

ale numer :lol: chcialam w ogole wiecej biletow kupic,zeby najwyzej odstapic znajomym,ktorzy by sie za pozno obudzili(czyt.jeszcze pozniej niz ja)wiec zadzwonilam przed chwila do teatru ludowego,zeby w przypadku dostepnych jeszcze biletow zrobic rezerwacje,a tu babka mowi:"biletow juz nie ma.ale moze pani dostawke kupic." sie pytam:"ile tych dostawek zostalo?".babka:"dwie ostatnie".
czyli cudem mi sie udalo zdarzyc na dwa ostatnie miejsca :jupi:

smiejscie sie jak chcecie.ja tam mladka chetnie na zywo zobacze :P

magdalenik - Wto 11 Mar, 2008

no jak sa normalne krzesla/siedzenia ponumerowane,ktore w teatrze stoja na stale to jak sobie dostawisz jakies rozklekotane skladane krzeselko to sie zwie dostawka :wink: dzieki temu nie 50 dych place tylko 30 :D

zgadnij z kim rozmawiam :mrgreen: z twoim ziomkiem z ustrzyk :mrgreen: mowi ze cie zna :P

Dev - Wto 11 Mar, 2008

Czujecie to? CZUJECIE TO?! Wiosna!!!

Zaraz jadę na Miłocin do znajomych, których przeszło rok nie widziałam :mrgreen:
Jakiś głos w środku podpowiada mi, że będzie mocno ciekawy gathering 8)

Zwierz@k - Wto 11 Mar, 2008

Devotka napisał/a:
gathering Cool

będziecie coś zbierać?

a u mnie normalka - wróciłem z uczelni, czas poczytać jakieś pierdoły, potem poćwiczę trochę a na koniec hellrisera obejrzę chyba.

Zwierz@k - Wto 11 Mar, 2008

pierwsza.
Anonymous - Wto 11 Mar, 2008

ja sie wybieram :P ale masz mi mily weekend zapewnic:*

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group