PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Temat o wszystkim...

Pani Ka - Sob 31 Sty, 2009

Dev po chorobie bez sensu się zajeżdżać. Zacznij od najmniejszych obciążeń i powoli wróć do normalnych treningów.
Dzisiaj drugi dzień 6 weidera,mam cichą nadzieję,że nie znudzi mi się robić ciągle to samo :wink:

Saj-En - Nie 01 Lut, 2009

Polecam polopirynę-pomaga
Missisipi_Queen:) - Nie 01 Lut, 2009

Chciałam was poinformować moje drogie punki iż znów tu jestem. Lidzia :D
Ryszard - Nie 01 Lut, 2009

On jest z Bieszczad, jemu pomaga tylko ukraiński bimber...
Zwierz@k - Nie 01 Lut, 2009

Missisipi_Queen:) napisał/a:
Chciałam was poinformować moje drogie punki iż znów tu jestem. Lidzia Very Happy


Dziekujemy za informacje. prosimy o opierdolenie kolby i ponowne wypierdalanie. Pozdrawiamy serdecznie. ETA

Dev - Nie 01 Lut, 2009

Ryszard napisał/a:
Niestety, Dev, ja Ci nie pomogę, bo się za bardzo nie znam.

szczerze mówiąc, to już dużo mi pomogłeś, wreszcie wydało się, że nie mam ospy ni przeziębienia, thx! :P
Pani Ka napisał/a:
Dev po chorobie bez sensu się zajeżdżać. Zacznij od najmniejszych obciążeń i powoli wróć do normalnych treningów.

no ja to wszystko wiem w teorii, ale praktyki zawsze mam szatańskie. nie mogę się przemóc, żeby trenować z rozumem, do tego ciąglę jakieś kontuzje, wybicia albo stłuczenia. chyba za bardzo się staram....

wczoraj chociaż odpoczęło się trochę od tego :)

Anonymous - Nie 01 Lut, 2009

cześć Liz.
co takiego zrobiłaś, że musisz nowe konta zakladać?
cholera, nie mogę się dowiedzieć.

cykcyk - Nie 01 Lut, 2009

Moze chodzi o to?

Cytat:
lidka kazała Ci przekazać że z gały nici

Ryszard - Nie 01 Lut, 2009

Ależ jestem zjebany, ależ ręce bolą. Padam na ryj. Spać, kanieszna!
Zwierz@k - Nie 01 Lut, 2009

taaa, dobre sobie

Jutro pierwszy egzamin z Teoretycznych Podstaw kształcenia (dydaktyki). Trzymać mi tu kciuki coby wsio poszło w pariadkie.

abominacja - Nie 01 Lut, 2009

Cytat:
Zobacz posty od ostatniej wizyty (2791)


hi.

siema panki, niunia wróciła.

Dev - Nie 01 Lut, 2009

czeee niunia :kiss:
takie powroty są miłe


ale jutro bydzie fajny dzionek, już tupię nózkami z niecierpliwosci!

gooy - Nie 01 Lut, 2009

ale mi sie ryj zachlal
Marguz - Nie 01 Lut, 2009

no i ja siny po łikendzie, chełm-świdni!
Kreska77 - Pon 02 Lut, 2009

byłam tam raz kiedyś. dziura że szok. można se obcasa urwać na chodniku. weekend mi sie udał nieziemsko. yeaaaaaaaaa. akcja segregacja warszawa wołomin. rzuciłam gościa z któym chodziłam 4 lata. z nudów i poczucia winy minimalnej znalazłam na necie to forum, po czym spedziłam tu wczoraj ze 3 godziny.
Foxy 68 - Pon 02 Lut, 2009

abominacja napisał/a:
siema panki, niunia wróciła.

Cześć Żabo. 8)

Kreska 77 - Pon 02 Lut, 2009

już sie chyba komuś nie spodobałam, bo mi zablokowali konto .
Pazzo - Pon 02 Lut, 2009

Kreska 77 napisał/a:
już sie chyba komuś nie spodobałam, bo mi zablokowali konto .


kurde pewnie sie pomylili albo jakiś błąd sie zrobił a ty zaraz wielką afere robisz :roll:

Kreska 77 - Pon 02 Lut, 2009

oj zaraz tam aferę. taka mala aferka drobiażdżek. tylko się wnerwiłam bo od nowa musiałam się rejestrować. idę na piwo.
magdalenik - Pon 02 Lut, 2009

naprawde potrzebne wam to"ignoruj"?bo mnie bardziej niz debilne posty denerwuje brak info o tym kogo juz zdarzono zbanowac :P
Mecenas - Pon 02 Lut, 2009

całą niedzielę łeb mnie bolał, chociaż nie było wcale megaostro, pewnie przez tą pietruszkę :evil:
Dev - Wto 03 Lut, 2009

ale wczoraj był dzieeń...
cały czas poza domem, wieczorem trening - mam podbite oko i rozciętą wargę, prosto po treningu poszłam z kumplem i kumpelą na jedno piwo, skończyło się na 3 dużych i mnie ścięło. wróciłam do domu koło 1 w bardzo kiepskiej formie ale udawałam, że wszystko ok. niestety narobiłam rumoru, bo przypadkiem wszystko mi się z plecaka wysypało i weszłam w drzwi do łazienki :wall: i wtedy wszystko się wydało i dziś poranek był baardzo ciężki.

a dziś impreza na wiosce i nocka poza domkiem :jupi:

Kreska 77 - Wto 03 Lut, 2009

też tak miałam - w gimnazjum. tyle, że zawsze oczy mam w porządku. i usta. umalowane :)
Dev - Wto 03 Lut, 2009

cieszę się że wydoroślałaś.
Kreska 77 - Wto 03 Lut, 2009

no, kilka lat minęło odkąd wpadałam na meble:)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group