PUNK FORUM
Forum Punkowe

Inne - Wasze ulubione kapele?

Vinemaster - Nie 01 Sty, 2006

szaber napisał/a:
kiełBacha napisał/a:
Nirvany...

a ja myślę, że Nirvana nie jest taka zła. Czasem nawet lubię posłuchać pomimo ogólnego potępienia.


Dziwnym trafem od Nirvany sie zaczelo ;)

Jules Winnfield - Nie 01 Sty, 2006

kiełBacha napisał/a:
nie beszczeszcz mi tu tak niektorych kapel, bo to nie zasluguja na towarzystwo Nirvany...

można nirvanę lubić lub nie(ja nie lubię), ale beszczesczeniem jest już prędzej umieszczanie clashów, kennedysów czy choćby tej nirvany przy debilu czy zabili mi żółwia

nerka - Nie 01 Sty, 2006

Vinemaster napisał/a:
szaber napisał/a:
kiełBacha napisał/a:
Nirvany...

a ja myślę, że Nirvana nie jest taka zła. Czasem nawet lubię posłuchać pomimo ogólnego potępienia.


Dziwnym trafem od Nirvany sie zaczelo ;)


co sie zaczeło???

Kuba-A.V.A.R.I.A. - Nie 01 Sty, 2006

zobaczyłem 1-sze posty i troche doła złapałem......

Moje faworyty :wink: :DOG EAT DOG, Negatice Approach, D.R.I., What Happens Next?, 7 Seconds, Agnostic Front, Bad Brains (:twisted:) i w pizdu innych ale te teraz przychodzą mi do głowy....

Blekit - Nie 01 Sty, 2006

Jules Winnfield napisał/a:
można nirvanę lubić lub nie(ja nie lubię), ale beszczesczeniem jest już prędzej umieszczanie clashów, kennedysów czy choćby tej nirvany przy debilu czy zabili mi żółwia

dokladnie

nerka napisał/a:
co sie zaczeło???

koniec swiata

szaber - Pon 02 Sty, 2006

Gość napisał/a:
raczej Punk Rocka

:?

kiełBacha - Pon 02 Sty, 2006

nie powiem ze Nirvana ma duzo wspolnego z punk rockiem...
ja nie lubie słuchac Nirvany. moze gdyby nie bylo tej calej otoczki wokol tego zespolu... a tak ja poprostu brzydze sie ta muzyka!

szaber - Pon 02 Sty, 2006

a ja lubię ich balladki
revin - Wto 03 Sty, 2006

Nirvana, niezła kapela , choć smucili nieziemsko. :cry:

podsumowując, kapela dla różowych :lol: :lol: :lol:

cykcyk - Wto 03 Sty, 2006

kiełBacha napisał/a:
ja nie lubie słuchac Nirvany. moze gdyby nie bylo tej calej otoczki wokol tego zespolu... a tak ja poprostu brzydze sie ta muzyka!


:!: W zwiazku z tym mozesz sobie dopisac 10 punktow do punkowej legitki :!: Ułł jeee

SweetPunk - Śro 04 Sty, 2006

1.Sex Pistols
2.KSU
3.The Exploited ,Dezerter ,Leniwiec ,Anty Apartheid i wiele innych :)

nerka - Śro 04 Sty, 2006

jak zobaczyłam nicka, to domyśliłam sie co wyczytam w poscie powyżej ;)
Xiao Mei - Czw 05 Sty, 2006

jedna z moich ulubionych kapel to genialne City of Caterpillar ze stanow, gdzies tam widzialam okreslali sie jako experymentalny post hardcore, w sumie ciezko dokladnie nazwac te muzyke, skubana ma taka dawke emocji, ze padam na kolana ale jakis emo shit to na pewno nei jest, CoC chyba są niezbyt popularni, niestety band juz nie istnieje i wielki smutek we mnie wzbudza fakt, ze nie bede miala nigdy mozliwosci uslyszec tego mistrzowskiego grania na zywo :?
naprawde zasluguje na uwage to co sie tu wyprawia na instrumentach, potrafia grac cholernie dobrze, no i texty mnie powalaja, blagam niech ktos sciagnie chociaz jeden kawalek z abumu o tym samym tytule co nazwa kapeli, a numer np. "A Heart Filled Reaction To Dissatisfaction"

"Hello, i'd like for us to talk but right now is not such a great time. Maybe when it's more convenient for me and i get something out of it. We'll start off slow, maybe rides to work, that's all i can take for NOW. It's hard to please everyone, alright? I PROMISE. I think i'm more happy when there's no sorries. How's it feel to have such FOOLS attracted to you? I think i know well i know i think-- i sort of have nothing to say and if i did i'd say nothing at all. Now i'm too scared to touch a friend like you. "

nie no caly ten album to konkretne przezycie, sciagąc albo kulka w łeb :evil:

alutka - Czw 05 Sty, 2006

sex pistols, the monsters, the analogs, ramones...
paniDelonge - Pią 06 Sty, 2006
Temat postu: Re: Wasze ulubione kapele?
Jestem Neo Punkiem (haaa.. wiem,ze pewnie częśc z was nie jest za tym- ale cooz.. ;D) wiec jak mozna sie spodziewac slucham przewaznie Blink 182, Sum41 ,My Chemical Romance, Green Day, Simple Plan, The Offspring, Yellow Card i Box Car racer :)
geerwazy - Pią 06 Sty, 2006

co to neopunk ? :?
paul997 - Pią 06 Sty, 2006

paniDelonge napisał/a:
Blink 182, Sum41 ,My Chemical Romance, Green Day, Simple Plan, The Offspring, Yellow Card i Box Car racer


to chyba jakis RAC
:shock:

Blekit - Pią 06 Sty, 2006

to po prostu pÓnk
XXI wiek wita

szaber - Pią 06 Sty, 2006

neo to poprostu odrodzenie czegoś co już kiedyś było z przystosowaniem do aktualnych "trendów"
bnr - Pią 06 Sty, 2006

no dobra, ale co to neopunk? juz byl tutaj taki Turu, ktory twierdzil, ze jest cyberpunkiem :lol:
Blekit - Pią 06 Sty, 2006

neopunk, nu metal, disco polo ble ble ble
paul997 - Pią 06 Sty, 2006

mi sie "neo" kojazy z czyms innym :D

na przyklad:

Neo - nazista

:lol:

Blekit - Pią 06 Sty, 2006

to po prostu MATRIX 8)
paul997 - Pią 06 Sty, 2006

albo punki co maja neo strade, kurwa akurat musialbym sie do do nich zaliczac :evil: :cry:
novack - Pią 06 Sty, 2006

Neopunk, o w pyte :shock:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group