PUNK FORUM
Forum Punkowe

Inne - Wasze ulubione kapele?

Anonymous - Pon 20 Cze, 2005

Xiao Mei napisał/a:
hehehe narazie to musze ochłonąc po wczorajszej gitwie :) narazie nic nie planuje, zobaczymy jak sie sprawy potocza..


pewnie jak zwykle ktos bedzie musial Cie prowadzic najebana a pozniej obrzygasz sobie plecy i zasniesz na koszu... :?

Xiao Mei - Pon 20 Cze, 2005

najter napisał/a:
Xiao Mei napisał/a:
hehehe narazie to musze ochłonąc po wczorajszej gitwie :) narazie nic nie planuje, zobaczymy jak sie sprawy potocza..


pewnie jak zwykle ktos bedzie musial Cie prowadzic najebana a pozniej obrzygasz sobie plecy i zasniesz na koszu... :?

zabije Cie za te klamliwe oszczerstwa :evil: zapomnij o antchrystowym pasie z nabojami :evil:

Anonymous - Pon 20 Cze, 2005

Xiao Mei napisał/a:
zabije Cie za te klamliwe oszczerstwa :evil: zapomnij o antchrystowym pasie z nabojami :evil:


osz Ty! :evil: poczekaj az Ci teraz do agropola dorzuce... :evil:

szaber - Pon 20 Cze, 2005

Ja miałam kilka rzeczy przygotowanych na jutro,ale zjadłam w sobote :twisted: Ustawiam się z pewną panną w Kraku,więc może ominie mnie nieprzyjemna podróż pociągiem.Hehe.A Ty skąd dojeżdżasz?
Xiao Mei - Pon 20 Cze, 2005

najter napisał/a:
Xiao Mei napisał/a:
zabije Cie za te klamliwe oszczerstwa :evil: zapomnij o antchrystowym pasie z nabojami :evil:


osz Ty! :evil: poczekaj az Ci teraz do agropola dorzuce... :evil:



DIE!!!

szaber - masz wiadomosc

MarginWalker - Wto 21 Cze, 2005

Pierwszy nawet nie ulubiony, ale ukochany :D zespół to Fugazi, a reszty pisać nie będę bo całą noc musiałabym siedzieć.
Łajek - Wto 21 Cze, 2005

MarginWalker napisał/a:
Fugazi


No mam tego ze 12 plyt... ale to dla kolegi sciagalem, jakos mi nie wchodzi.

XbobsonX - Wto 21 Cze, 2005

piekne jest FUGAZI
MarginWalker - Wto 21 Cze, 2005

i Embrace jest piękne, Minor Threat jest piękne i nawet Egg Hunt ze swoimi dwoma utworkami jest piękne...:D

Łajku Fugazi nie lubisz, ale ja lubie cie mimo tej straszliwej profanacji :wink:

Łajek - Wto 21 Cze, 2005

MarginWalker napisał/a:
Łajku Fugazi nie lubisz, ale ja lubie cie mimo tej straszliwej profanacji

Milo mi... ja Ciebie rowniez :kiss: mimo tego, ze Fugazi sluchasz :P

Xiao Mei - Śro 06 Lip, 2005

teraz na topie jest Monster, żywi i z vinyla, Monster, Monster, Monster!!!
riot - Czw 07 Lip, 2005

dzis sobie slucham i kocham zarazem bo mi sie codziennie milosc do zespolow zmienia :wink:
aphrodite (dnb)
fleas and lice
slowa we krwi

Xiao Mei - Pią 08 Lip, 2005

Kamil napisał/a:

slowa we krwi

z kasety czy czego tam super, na zywo lipa

MarginWalker - Pią 08 Lip, 2005

Cytat:
Mass Kotki


fajne :D

Łukasz BdK - Pią 08 Lip, 2005

powinno się ten temat połączyć razem z "co zawłądnęło" bo w 90% wychodzi na to samo
a więc
TEMPLARS (ostatnim czasem katuję bardzo) - tak grało się oi w średniowieczu :) . muzycznie i tekstowo miód (you are free but thinking is not allowed 8) )
HEADWOUND

kruchy666 - Pią 08 Lip, 2005

Łukasz BdK napisał/a:
powinno się ten temat połączyć razem z "co zawłądnęło" bo w 90% wychodzi na to samo
a więc
TEMPLARS (ostatnim czasem katuję bardzo) - tak grało się oi w średniowieczu :) . muzycznie i tekstowo miód (you are free but thinking is not allowed 8) )
HEADWOUND


Łukasz, a gdzie na tej lisćie WIEWIÓRCZAKI??? :D :) :shock:

xkrzysiekx - Sob 09 Lip, 2005

MarginWalker napisał/a:
Cytat:
Mass Kotki


fajne :D


no pewnie że fajne :D dziewczyny sa super, kiedyś jedna z MassKotek darła się w zespole Silkin Fest. MassKotki to rozbrajający electropunk, a na koncertach grają cover Xxploited "Sex&Violence":) ech, chyba założę temat "MassKotki"...

Arbuz - Nie 10 Lip, 2005

masskotki to badziewie niezle, widzialem na zywo, z plyty chyba tez i pamietam ze kiepskie....ale kower exploited dawal rade nawet, chociaz sex and violence ciezko spieprzyc :mrgreen:
xkrzysiekx - Nie 10 Lip, 2005

Arbuz napisał/a:
masskotki to badziewie niezle, widzialem na zywo, z plyty chyba tez i pamietam ze kiepskie....ale kower exploited dawal rade nawet, chociaz sex and violence ciezko spieprzyc :mrgreen:


e tam, ja je lubię, a "sex & violence" w ich perwersyjnej wersji brzmi baaardzo dobrze

Anonymous - Nie 10 Lip, 2005

masskotki na zywo jeszcze dawaly rade, ale nagrane brzmi tak tandetnie i sztucznie ze popsulem sobie o nich opinie jedynie...
Falka - Pon 18 Lip, 2005

Thought Riot :]
Włochaty
Anti - flag
itepe itede :D

xkrzysiekx - Pon 18 Lip, 2005

najter napisał/a:
masskotki na zywo jeszcze dawaly rade, ale nagrane brzmi tak tandetnie i sztucznie ze popsulem sobie o nich opinie jedynie...


zgoda, dziewczyzn z MassKotek trza słuchac i podziawać (ten cały szoł :wink: na żywo.

szaber - Śro 20 Lip, 2005

u mnie ostatnio króluje cały czas At The Drive In ,a długo nie mogłam się do nich przekonać.
<:LeXia:> - Śro 20 Lip, 2005

Misfits
Ramones
AFI
Rancid
KSU
Pidzama
Sex pistols

Blekit - Śro 20 Lip, 2005

avatar z Nightmare Before Christmas, jeśli jeszcze wiesz co to w ogóle jest, to duże piwo dla ciebie, LeXia

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group