PUNK FORUM
Forum Punkowe

Inne - Wasze ulubione kapele?

Nancy_ - Śro 24 Lis, 2004

no nie, faktycznie nic dziwnego nie ma w połączeniu pidżamy z analogsami, twoja sprawa, ta rozmowa nie ma sensu
futuristka - Śro 24 Lis, 2004

mnie to polaczenie nie dziwi. ale rzeczywiscie to na pewno moja a nie twoja sprawa.
Blekit - Śro 24 Lis, 2004

jak się nie słucha, a przynajmniej nie zwraca uwagi na texty, to owe połaczenie faktycznie może nie być dziwne
rozwal - Śro 24 Lis, 2004

dla mnie nie zwrazanie uwagi na teksty i mowienie ze to jest ulubiona kapela badz kapela ktora sie lubi to jest pozerstwo, wiec wg moich kryteriow jestes pozerka futuristko (w tle rozlega sie szyderzczy smiech)
Dżagoda - Śro 24 Lis, 2004

pidżama - nie (fuj fuj fuj). analogsi - tak (mniam mniam:P)
futuristka - Śro 24 Lis, 2004

taaa rozwal, chyba cie pojebalo:) nazwanie teraz kogos pozerem bylo do przewidzenia to jakies takie specyficzne dla punkowych forow nazywanie siebie nawzajem pozerem..

posadzanie mnie o niesluchanie tekstow i uwazanie kapeli za ulubiona to juz w ogole jest smieszne.

wybacz, ze ta dyskusje lepiej juz zakoncze bo w ogole zaczyna byc zalosna.

futuristka - Śro 24 Lis, 2004

'scena' masz na mysli forum?:)
no tak, tak w zasadzie to celem jest podbudowanie wlasnego poczucia wartosci:) 2000 postow to nie to co 5;)

eh kurwa ide spac. :)

rozwal - Czw 25 Lis, 2004

haha jestesmy straszni :twisted:

na pytanie "Wasze ulubione kapele?" odpowiadasz "Pidzama, (...), Analogsi" to chyba znaczy ze oba sa Twoimi ulubionymi zespolami, czyz nie (szyderczy smiech w tle), a jest lekka roznica pomiedzy "moim ulubionym zespolem pod wzgledem muzyki", a po prostu "moim ulubionym zespolem jest..". Tak wiec polecam konkretniej czytac tematy, albo zajrzec do slownika po definicje "ulubiony".

[ Dodano: Czw Lis 25, 2004 5:23 am ]
xJakubekx napisał/a:
a co powiesz na 3563? :D
jakub lepiej mniej a z jakoscia! :D
Nancy_ - Czw 25 Lis, 2004

lepiej bądźmy mili bo nastepna osoba po kilkunastu postach już nie będzie się chciala udzielać:D:P
Zwierz@k - Czw 25 Lis, 2004

co do tej pidzamy to jebie mnie to. Jak dla mnie mozecie se sluchac nawet konkwisty i los fastidios jednoczesnie i tak dla mnie zawsze bedziecie pozerami :twisted: :twisted: :twisted:
A tak na serio, to nie wiem co sie tam kluci, pomijajc to ze pidzama ewidentnie punkiem nie jest i ma innych odbiorcow szupelnie. To jak siedzenie na pomoscie pomiedzy scenami. Zloty srodek. a zlotych srodkow to raczej nie ma , labo jestes tu , albo tam :) a moze pierdole? :D

hodei - Czw 25 Lis, 2004

rozwal a ja mam cale archiwum twojego pozerstwa z antynazi, chciałbyś żebym to skomentowała odpowiednio?..Niektorzy w oku innych drzazgę widzą a u siebie belki dostrzec nie umieją, pffff
Zwierz@k - Czw 25 Lis, 2004

hehehehe :) Tos go wkopała Hodei. Prawda taka, ze ja sam zaczynalem od PP, mam jej wzytskie aksetki na chacie do tej pory. A teraz jeno streetpunk itede napeirdala w mych głośnikach. Jakos sie niestydze. Moge być pozerem :)
Zwierz@k - Czw 25 Lis, 2004

hehehe DzęjkoB:
<<<pozerpunxasfuckcrew>>>
remember? 8)

Dżagoda - Czw 25 Lis, 2004

w sumie to chyba każdy ma za sobą etap słuchania PP. to jest normalne. ja też tego słuchałam jakiś czas temu. normalka.
rozwal - Czw 25 Lis, 2004

hodei napisał/a:
rozwal a ja mam cale archiwum twojego pozerstwa z antynazi, chciałbyś żebym to skomentowała odpowiednio?..Niektorzy w oku innych drzazgę widzą a u siebie belki dostrzec nie umieją, pffff
ostatnio szukalem tych tematow na antynazi zeby sie posmiac ale byly skasowane, takze bym prosil o przeslanie w pw albo jakos na gg. myslalem ze przepadly bezpowrotnie a tutaj taka mila niespodzianka.

przypomne moja wypowiedz z maja
rozwal napisał/a:
W zasadzie dlatego tak krytycznie patrze na mlodych pidzamowcow, bo przypominam sobie siebie i wiem na jakiej zasadzie oni sa punkowcami...

wiec twoja wypowiedz o belce w oku jest nie na miejscu. sory ze jestem taki zly i smieje sie z innych, bo w koncu smiac sie z innych moga tylko ci ktorzy sami osiagneli jakis mega upragniony stan wtajemniczenia (<-- ironia). moze jedno pozwoli Ci mnie zrozumiec, jakby tu wszedl tamten rozwal to bym go 3x bardziej zbrechtal niz taka futuristke, bo moje wypowiedzi byly "pozal sie boze" 10x bardziej. bardziej obrazowo nie umiem. a jesli zalozymy ze bog tylko moze sie z nas smiac bo tylko on cos rozumie z czegokolwiek to ja stad mykam :D

ZUZA - Czw 25 Lis, 2004

rozwal napisał/a:

W zasadzie dlatego tak krytycznie patrze na mlodych pidzamowcow, bo przypominam sobie siebie i wiem na jakiej zasadzie oni sa punkowcami...

tak, bo wszyscy są tacy sami i każdy słuchacz PP myśli na tej samej zasadzie. nie ma odwrotu....

rozwal - Czw 25 Lis, 2004

ZUZA napisał/a:
tak, bo wszyscy są tacy sami i każdy słuchacz PP myśli na tej samej zasadzie. nie ma odwrotu....
zle mnie zrozumialas zuza, mam nadzieje ze nie naumyslnie. mowiac pidzamowcy nie mam na mysli sluchaczy pidzamy, tylko osoby zachwycajace sie pidzama mowiacy na siebie "punk" a nie majacy nic kompletnie z punkiem zwiazanego, osoby ktorym nie mowia nic nazwiska vicious, strummer czy pursey.. a ktore mysla ze sa punkami, i ze pidzama to najlepszy punkowy band, a najelpiej jeszcze jak jej maniakalnie sluchaja, a nie wiedza co oznacza skrot ANTIFA, nie wiedza co sie dzialo na placu Tienanmen etc, teraz rozumiesz?
futuristka - Czw 25 Lis, 2004

kurwa rozwal zupelnie cie nie rozumiem? o co ty sie bijesz? kiedys byles jak wszystkim rozpowiadasz taki sam jak ludzie o ktorych piszesz.
jezeli sluchajac jej nie wiedziales co to antifa, nie znales takich nazwisk jak vicious, nazywales siebie punkiem i nie miales z nim nic wspolnego itp itd... to ci wspolczuje:) ale nie musisz teraz odreagowywac swojej traumy z dziecinstwa na innych.

Blekit - Czw 25 Lis, 2004

wojna !
rozwal - Czw 25 Lis, 2004

hate and war!!! :D
Nancy_ - Czw 25 Lis, 2004

piss and lowe!!! czy jak to tam było :P
rozwal - Czw 25 Lis, 2004

jakos tak ;)
Skinek - Czw 25 Lis, 2004

z Oi: The Gits, Analogs, Zbeer, Lumpex, Rezystencja, Bulbulators, HorrorShow, All Bandits, Contra Boys, Podworkowe Chuligany
z panka: Dezerter, BDS, ZZ, GaGa, KSU, Moskwa, The Bill, Defekt Muzgo, Czarni i Biali Indianie ;p
zagraniczne: Cock Sparrer, Toy Dolls, NoFX

costam jeszcze ale nie chce mi sie wysilac ;p

Tp - Czw 25 Lis, 2004

moze wyjde na palanta ale co to jest bds ?
rozwal - Czw 25 Lis, 2004

brudne dzieci sida - palant :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group