PUNK FORUM
Forum Punkowe

Koncertowe Archiwum - 15 sierpnia 2010 Legionowo Rock Festiwal - 999

Stanzberg - Pią 23 Lip, 2010

Wygląda na to, że tak!

O, rany, ale to będzie rozpierdol, środek miasta, a nie jak zawsze boisko przy Domu Kultury. :limo: :jacko: :bananik:

Zigi - Pią 23 Lip, 2010

aha i sprawa jakim autobusem tam sie jedzie z centralnego?
Foxy 68 - Pią 23 Lip, 2010

srakim kurwa. wychodzisz z centralnego i dziesz w strone palacu stalina,pozniej w strone rotundy wsiadasz w metro kierunek młociny później wysiadasz na stacji metra wwa gdanska i wsiadasz w pociag do legionowa. jak sie uprzesz to mozesz tez jechac bezposrednio z centralnego do legionowa pociagiem bodajze z raciborza,ale wychodzi dluzej i drozej.
Foxy 68 - Pią 23 Lip, 2010

i tak pewnie wszyscy razem tralalalalal bedziemy cisnac z gdanskiej wiec mozliwe,ze mozesz sie podlaczyc/ napisz mi ssmana na 514 121 341 tak ze dwa dni wczesniej to moze ustawie sobie czas pod ciebie i zaprowadze te kilkanascie metrow
Stanzberg - Pią 23 Lip, 2010

tralla lalla lalla lala lala la, ustawiamy się na War-sza-wa Gdań-skaaa la la la. :jacko:

I belive – in homicide!

Zigi - Pią 23 Lip, 2010

no odezwe sie, w zeszłym roku to po prostu wypytaliśmy sie autobusiarzy na centralnym i jechaliśmy którymś miejskim potem przesiadka.
100% Hate - Sob 24 Lip, 2010

Zna ktoś może jakieś fajne miejscówki do kimania w Legionowie, najlepiej niedaleko festu?

Szukam też w miarę taniego kimania w W-wie. Najlepiej, żeby nie było na jakimś wypiździewie, tylko żeby się dało w miarę szybko dojechać do muzueum PW czy śródmieścia. Będę wdzięczny za namiary.

Zwierz@k - Wto 27 Lip, 2010

coraz bardziej rozwazam opcje zawitania tam z narzeczona
Foxy 68 - Wto 27 Lip, 2010

Ty co roku,odkąd Cię znam rozważasz i na tym się kończy :lol: :lol:
Stanzberg - Śro 28 Lip, 2010

100% Hate napisał/a:
Zna ktoś może jakieś fajne miejscówki do kimania w Legionowie, najlepiej niedaleko festu?

Szukam też w miarę taniego kimania w W-wie.
W Legionowie to nie mam pojęcia, natomiast w WWA zależy co Cię interesuje, ale też nie jest za różowo. :-/
Hostel jakiś idzie znaleźć, może i tani hotel, pytanie – jak tani, bo jest drogo ogólnie.

Zwierz@k - Czw 29 Lip, 2010

Foxy 68 napisał/a:
Ty co roku,odkąd Cię znam rozważasz i na tym się kończy :lol: :lol:

synek ja zarobionym człekiem jestem :lol: nie uskuteczniaj mi tu drugiej walki w kiślu, wiadomo o co chodzi :lol:
Tym razem mam hajs, chęci i może nawet jakaś ekipa z landsbergu będzie się bujać :cancan: zobaczymy czy hektolitry piwa i rozęśmnianych masek wygrają z farbą i panelami czy nie :lol:

Foxy 68 - Czw 29 Lip, 2010

Zwierz@k napisał/a:
nie uskuteczniaj mi tu drugiej walki w kiślu, wiadomo o co chodzi

znasz mnie i wiesz,ze daleki jestem od takich zagrywek.


Tak czy inaczej - jak przyjedziesz to zajebiście,a jak nie to rozważysz za rok :lol: :lol:

pozatym czekam na cynk odnośnie parapetowki :faja:

Aneta - Czw 29 Lip, 2010

Foxy 68 napisał/a:
pozatym czekam na cynk odnośnie parapetowki


:faja:

Grischmeister - Czw 29 Lip, 2010

Proszę Was, nie dajcie mi zasnąć!
Zwierz@k - Czw 29 Lip, 2010

Bro - aneta - jakos 18 nastapi zaperwne wielkie otwarcie parasola w dupie :jupi:
Aneta - Pią 30 Lip, 2010

Grischmeister napisał/a:
Proszę Was, nie dajcie mi zasnąć!



:lol: :lol: :lol:

Zwierz@k napisał/a:
jakos 18



ale co ? dziś o 18 ?
czy w środę - 18-go sierpnia? :misiek: :glupek:

Zwierz@k - Wto 03 Sie, 2010

ok 18 sierpnia sie tam sprowadze wiec pewnie weekendy po 18 beda do dyspozycji :misiek:
Aneta - Śro 04 Sie, 2010

my praktycznie do końca września mamy wszystkie weekendy zajęte...
Zwierz@k - Śro 04 Sie, 2010

coz zrobic :hmm:
Stanzberg - Śro 04 Sie, 2010

Nie ma tego złego, są zajęte koncertami i imprezami! :grin:
;-)

100% Hate - Śro 04 Sie, 2010

Stanzberg napisał/a:
Hostel jakiś idzie znaleźć, może i tani hotel, pytanie – jak tani, bo jest drogo ogólnie.

A jakieś akademiki? Hostel tak, tylko będziemy z dzieciakiem, więc odpada nocowanie w 10 osób na sali. Więc jak już, to taki gdzie są 2 osobowe pokoje.

Stanzberg - Czw 05 Sie, 2010

Rozejrzałem się pobieżnie, i da radę znaleźć hostel nawet z dwułóźkowym pokojem... niestety drogo w chuj, to są wszystko ceny dla obcokrajowców.
Na akademikach się nie znam, tu ekspertem jest Mecenas.

Chyba trzeba ostro przeszukać sieć, coś przecież musi być.
Ogólnie z bazą noclegową z cenami dla naszej części trzeciego świata jest tu chudo.

Mecenas - Czw 05 Sie, 2010

wywołany do tablicy;
http://www.uw.edu.pl/kandydat/akademik.html
najlepszym DS-em jest ten na Zamenhofa, ceny ok. 30-35 za osobę na dobę,
pokoje 3- lub 2-osobowe
z tym że w większości akademików łazienki i kible sa na korytarzach

100% Hate - Czw 05 Sie, 2010

Dzięki panowie, spróbuję z tymi akademikami, bo to co w sieci wyskakuje, to jakaś cenowa masakra.
Stanzberg - Czw 05 Sie, 2010

Zamenhofa nawet pasuje, masz blisko na Gdański na pociąg do Legionowa.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group