PUNK FORUM
Forum Punkowe

Inne - Jakich kapel nie lubia wasi starzy?

Menel - Czw 16 Mar, 2006

moi starzy nie lubia ogolnie punka,ale najbardziej denerwuje ich jak slucham np.sex pistols,english dogs czy brudne dzieci sida.reszty im nawet nie pokazuje :wink:
ar2r - Śro 22 Mar, 2006

a moi nie przepadaja za punkiem:( ale najbardziej an nerwy dziala im exploited i siekiera:)
wariat - Śro 22 Mar, 2006

wszystkich.
texpolar - Sob 25 Lis, 2006

ojciec nawrocil mnie na stroen zla, wiec jak leci cokolwiek punkowego, lub thrash metalowego to kaze podglosic hehehe ;d

mama lubila jak sluchalem doors... a tak to przeszkadza jej jakas sieka w stylu soulfly, slayera i takich tam lalal

buri - Sob 25 Lis, 2006

Miguel And The Living Dead - już dawno żaden zespół nie wkurwiał moich starych tak jak ten. A tak fajnie przecież grajo !
Veetoo - Nie 26 Lis, 2006

Ja jakoś nie mam zbytnio problemów, podobny gust muzyczny jak rodzice. Choć w sumie matkę taka totalna rąbanka denerwuje.
QkiZ - Nie 26 Lis, 2006

musisz mieć młodych rodziców
xOZZYx - Pon 27 Lis, 2006

stary jest poza krytyka, podoba mu sie moja muzyka, jak jej nie słyszy, a mama lubi reggae/ska, szkoda ze tak zadko to puszczam
wawrzon - Śro 29 Lis, 2006

moja mama nie lubi jak slucham infesta, defiance czy infekcji
Dev - Śro 29 Lis, 2006

Mama nie lubi nic a szczególnie już The Billa i piosenki "Wtedy" :mrgreen: Ech pruderyjna kobita.

Tata lubi wszystko (chyba), albo się zgrywa, ale bądż co bądź w młodości sam robił sobie dziury i ćwieki w skórze i słuchał punkrocka. Może to sentyment.

Veetoo - Śro 29 Lis, 2006

QkiZ napisał/a:
musisz mieć młodych rodziców


44 ;)

hellcat - Czw 30 Lis, 2006

piętaszek napisał/a:
jak o poranku wlanczam na full


Też by mnie denerwowało, jakby ktoś o poranku włANczał :twisted: :wink:

Moich nic nie denerwuje, czasami mówią tylko, żebym ściszyła albo drzwi zamknęła.

smutny pies - Pią 01 Gru, 2006

ja z rodzicami mam luzik ojciec lubi punk rocka mama tez wiec nei mam tak zle ,za to sie wkuirzaja jak brat puszcaeske lub inne hity vz satelity :lol:

p.s. moja mama lubi hh (molesta i zip skład to jej ulubiency (powaga)

texpolar - Pią 01 Gru, 2006

dzis sie dowiedzialem, ze mama nie lubi Lemmy'ego.

hmmm.... :roll:

TheWorm - Pią 01 Gru, 2006

Moja Mama kocha Pidżamę 8) jestem z Niej dumny 8) ba ! była ze mną na koncercie Pidżamy w Zabrzu niedawno, oczywiście nie szalała , tylko stała z boku ale to już coś bo ma 56 lat. Strachy na lachy też zaliczyła koncercik :D notabene 2 tygodnie po Pidżamie grali w tym samym klubie :D ogólnie nie przeszkadza Jej jakikolwiek dźwięk wydobywający się z głośników. Tato za to nie za bardzo trawi punk i inny rodzaj muzyki.On raczej spokojne rzeczy preferuje.
Anonymous - Pią 01 Gru, 2006

Jako ze moi rodzice (innych wspol lokatorow brak) sluchaja muzy takiej jak ja poza wyjatkami z mojej strony w stylu od czasu do czasu Gangst Rap (zwlaszacza N.W.A.) to nie ma problemu jedynie moja mama nie trawi:

Crass i inne anarchopunkowe
Pixies
Alien Sex Fiend
Kapel gdzie śpiewa panna
i archiwaliów gorszej jakości
reszta luz 8)

BTW Lemmy'ego moja babcia lubi :lol:

Stanzberg - Sob 02 Gru, 2006

Pixies?
Przecież to w radio czasem leci, lajtowa muzyczka.

BTW: Twoja babcia wie co dobre. 8)

gothic_punker66 - Sob 02 Gru, 2006

u mnie mamusia nie lubi jak lecą songi z przekleństwami.
"onanizację" the Billa którą sobie na granie w komórce ustawiłem skapczyła dopiero po dwóch miesiącach :p

Goblin - Sob 02 Gru, 2006

mama nie lubi analogsów, bo mówi, ze to pozerzy i lansiarze.
hellcat - Śro 17 Sty, 2007

Moich ostatnio The Casualties denerwuje... :)
Sami - Czw 18 Sty, 2007

A moich... hmm...
Wszystko czego słucham :/
Oni wolą Katie Melua czy Beatelsów... Przesrane...

666 - Czw 18 Sty, 2007

Moja matka przyzwyczaiła się już do wszystkiego.
lotnik - Czw 18 Sty, 2007

TheWorm napisał/a:
Moja Mama kocha Pidżamę 8) jestem z Niej dumny 8) ba ! była ze mną na koncercie Pidżamy w Zabrzu niedawno, oczywiście nie szalała , tylko stała z boku ale to już coś bo ma 56 lat. Strachy na lachy też zaliczyła koncercik :D notabene 2 tygodnie po Pidżamie grali w tym samym klubie :D ogólnie nie przeszkadza Jej jakikolwiek dźwięk wydobywający się z głośników.

:lol: :lol: :lol:

Jakby moja stara kochała Pidzame to przestalbym z nia gadac ;) Wspolczuje mamy... jeszcze cie na koncerty wyciaga... ale hanba...

wawrzon - Czw 18 Sty, 2007

a moze grin deja lubi co? :twisted:
Anonymous - Czw 18 Sty, 2007

I czego sie czepiacie mamy Robaka?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group