PUNK FORUM
Forum Punkowe

Koncerty w ojczyźnie - 13-15 03 2015 wrocław HARD BOWL FESTIWAL!!!!!!!!!!!!!!!

ZŁY PUNKS - Sob 10 Sty, 2015
Temat postu: 13-15 03 2015 wrocław HARD BOWL FESTIWAL!!!!!!!!!!!!!!!

ZŁY PUNKS - Nie 11 Sty, 2015


qweta - Pią 30 Sty, 2015

i na fb
https://www.facebook.com/...ry_type=regular

spaf_antynazi - Pią 30 Sty, 2015

Słyszałem ze tę imprezę organizuje koleś który ma coś wspólnego ze środowiskiem krzyży celtyckich itp
dece - Śro 11 Lut, 2015

spaf_antynazi napisał/a:
Słyszałem ze tę imprezę organizuje koleś który ma coś wspólnego ze środowiskiem krzyży celtyckich itp


znając breslau to ani takich znajomości ani takich ludzi na tym koncercie uniknąć raczej sie nie da ...

spaf_antynazi - Czw 12 Lut, 2015

No wiesz... co innego jak na koncert przychodzi ktoś podejrzany, a co innego jak ktoś podejrzany organizuje imprezę
qweta - Czw 12 Lut, 2015

takie festy reklamujemy czy raczej nie?
https://www.facebook.com/...ry_type=regular

spaf_antynazi - Czw 12 Lut, 2015

sam mam wątpliwości...
qweta - Czw 12 Lut, 2015

klimaty Analogsów
oi ;-)

spaf_antynazi - Czw 12 Lut, 2015

klimaty analogsów z 2003r
ZŁY PUNKS - Czw 12 Lut, 2015

no cóz takie klimaty a wczoraj radykalni lewacy pobili chłopaczka bo miał znaczek powstania warszawskiego w klapie ŻENADA I DEBILSTWO Z ICH STRONY :shock: :crazy:
qweta - Czw 12 Lut, 2015

też mi się takie akcje nie podobają, za swastyki niech leją ale nie za AK
dece - Czw 12 Lut, 2015

qweta napisał/a:
też mi się takie akcje nie podobają, za swastyki niech leją ale nie za AK


dzisiaj narodowcy wczoraj naziole-proste... znam kolesie co wydziaraną kiedyś swastyke zakrył orzełkiem :strach: widziałem kolesi z chustami Polski Walczącej a hailujący itp itd !

"Poznasz głupiego po czynach jego " Forrest Gump

spaf_antynazi - Czw 12 Lut, 2015

Chłopaki pomylili patriotyzm z nacjonalizmem. Jakby nie patrzeć to Powstańcy Warszawscy i Armia Krajowa to pierwsza Antifa Hooligans w RP
ZŁY PUNKS - Pią 13 Lut, 2015

Wszystkich do jednego wora jednak nie należy wkladac ale....czasami ci z lewej strony sa niedoinformowani historycznie i każdy kto ma orła w koronia dla nich jest narodowcem-naziolem co graniczy z głupotą. Czasami dużo rozmawiam z młodymi lewakami i jak mi pieprza o CHE że to był fajny gość a Armia Ludowa broniła chłopów przed bandziorami z NZS to chuj mnie strzela!!!!!!
spaf_antynazi - Pią 13 Lut, 2015

Bo łatwiej iść na jabola niż książkę przeczytać... :old:
ZŁY PUNKS - Pią 13 Lut, 2015

O tak jabol punk to najchujowszy punk bez kręgosłupa niewiedzący nic o muzyce co i dlaczego i z czym to się je o politycznych aspektach to już nie wspomnę !!!! :jupi:
ZŁY PUNKS - Pon 16 Lut, 2015



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group