PUNK FORUM
Forum Punkowe

Koncertowe Archiwum - 15 sierpnia 2010 Legionowo Rock Festiwal - 999

wawrzon - Wto 06 Lip, 2010
Temat postu: 15 sierpnia 2010 Legionowo Rock Festiwal - 999


I co ... do niemiec pojechać się nie uda bo jest ZDECYDOWANIE za biednie w domu w tym roku. Jakieś 500 zł razy dwie osoby vs jakieś 100 na Legionowo. Dziewiątki widziałem raz i koncert był PRZECHUJ !

Ktoś się jeszcze wybiera ? Konik - śmigamy po mojemu :) ?
jedno miejsce jest :*

ko0niu - Śro 07 Lip, 2010

Zestaw jest na tyle dobry a mój brak pracy i pustość konta na tyle duża, że jeśli w czwartek pójdę i okaże się że jednak nie mam pracy to legionowo może być jedyną słuszną opcją koncertową na ten termin. Jest perfekcyjnie dograne bo za darmo i bez słabizny festynowej. 999 zobaczę z wielką chęcią o damrockach i bulbach nawet nie wspominam bo zawsze z chęcią obadam, tymbardziej że na kaszubów ostatni dzwonek. PDS nawet podobały mi się płyty, chętnie obadam na żywo. Pamiętam dobrze jak w wieku lat nastu bawiłem się wyśmienicie na sex bombie więc warto i to wspomnienie odświeżyć. Co do kapeli "zielone ludki" nie mam pojęcia co to :lol:
Mecenas - Śro 07 Lip, 2010

no w chuj zajebiście że wszysyc jada do Torgau :zongler:
Stanzberg - Śro 07 Lip, 2010

Mecenas napisał/a:
no w chuj zajebiście że wszysyc jada do Torgau :zongler:
Frekwencja na zagranicznych wyjazdach jest odwrotnie proporcjonalna do liczby zapewnień na forum! Nie wiedziałeś? :lol:

Ja w każdym razie nie miałem nigdy jechać do żadnego Torgau, nienawidzę naziolskiej Saksonii, wybieram trzy dziewiątki.

wawrzon - Śro 07 Lip, 2010

To dawaj koński znaka czy odpalamy furę. Ja 1000 zł na endlesa z dupy nie wyjmę :-|
ko0niu - Śro 07 Lip, 2010

Mecenas napisał/a:
no w chuj zajebiście że wszysyc jada do Torgau :zongler:


Jak pisałem, jeszcze jak się widzieliśmy na Business byłem przekonany że znajdę szybko prace, ogarnę 500zł do sierpnia i pojedziemy. Teraz te nadzieje topnieją. Nie pójdę kraść, Legionowo mam za darmo + PKP. Chujowo bo już zapewniałem wszystkich, że bank się pojawiam na cock sparrerach i chuj. :oops:

Foxy 68 - Czw 08 Lip, 2010

Sparrer gra jeszcze we wrzesniu w Czechach,wiec nie pękaj.
ko0niu - Czw 08 Lip, 2010

i to śmiem twierdzić że taniej niż w dojczlandach. Wawrzon z tą furą to jest taki myk, że mnie do breslau się tak okrutnie nie opłaca, że olaboga. Muszę wtedy nie dość, że kupić bilet w 2 strony za 65 zł do Wrocławia to jeszcze tobie dać żebyś zalał auto pewnie jakoś połowę tego czyli za podróż wybulę bańkę. Mam taki dołek finansowy niestety, że te 35 zeta zrobi mi różnice. :hmm:
Foxy 68 - Czw 08 Lip, 2010

Ja bym chętnie uderzył do Czech mam nadziej,że finans będzie to zostane sobie na troche dłużej tam tak więc oszczędzam urlop. ale jak znam moje planowanie czego kolwiek to zawsze wychodzi inaczej niż chciałem :-| Tak, taniej ale weź pod uwagę,drogi kolego,że oprócz SParrera nie bedzie nic wielkoformatowego chyba,że plakat na A0 :lol:
ko0niu - Czw 08 Lip, 2010

Spoko, zdaję sobie sprawę z tego. Jednakowoż, z endless oprócz sparrera żal mi tylko tak naprawdę Bad Co. .Perkele już widziałem, deadline to ja już podziękuję na zawsze, nie są koncertową petardą. Madball to nie moja bajka. A ponoć Mellanie and the secret army to jest spoko kapela, to nie jest jakiś coverband sparrerów?

Jako miłośnik dziewiątek, chyba nie przepuszczę takiej okazji.

Foxy 68 - Czw 08 Lip, 2010

Dokładnie Mellanie to cover band SP z Mellanie na wokalu :lol: Typiara ma lekko ochrypły głos,w każdym razie daje radę. Mam płytkę więc mogę poczęstować jeśli reflektorujesz pan.
ko0niu napisał/a:
Perkele już widziałem
niby kiedy? :lol: ;)
Również mnie Madball nie rusza a na Deadline SSSSSSSSSSRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM,o!

ko0niu - Pią 09 Lip, 2010

Foxy 68 napisał/a:
ko0niu napisał/a:
Perkele już widziałem
niby kiedy? :lol: ;)


Gdzieś na mazowszu, w miejscowej remizie :twisted:

Panią Mellanie możesz mi zarzucić to sobie obadam, danke.

Foxy 68 - Pią 09 Lip, 2010

Wrócę z roboty to Ci wcisne
Stanzberg - Wto 13 Lip, 2010

Słucham właśnie dziewiątek, byłem raz na koncercie i muszę być ponownie. :bananik:
ko0niu - Wto 13 Lip, 2010

Wychodzi na to, że się widzimy na miejscu :jacko: :cool:
Foxy 68 - Wto 13 Lip, 2010

KONIK! ZAPOMIAŁEM O TYM! DZIS BEDZIESZ MIAŁ,ŁOBIECUJE
ko0niu - Wto 13 Lip, 2010

Luz nie pali się, sam zapomniałem bo miałem czego słuchać ostatnio, dzięki!
gooy - Śro 14 Lip, 2010

Stanzberg napisał/a:
nienawidzę naziolskiej Saksonii

bo hajlowanie nie jest az tak smieszne :?: ;)

Rotten82 - Śro 14 Lip, 2010

zajebisty skład, postaram się zawitać
Foxy 68 - Czw 15 Lip, 2010

Rotten82 napisał/a:
jebisty skład, postaram się zawitać


:grin:

http://www.youtube.com/watch?v=n_MtlQ1ZfJY ;-)

Foxy 68 - Czw 15 Lip, 2010

Skunx,a TY MOŻE BEDZIESZ??? :>
Zigi - Czw 15 Lip, 2010

a co chcesz byc gwiazdą i dostać role w jego produkcji?
Jak co licze na role drugoplanową :bananik:

Stanzberg - Czw 15 Lip, 2010

gooy napisał/a:
Stanzberg napisał/a:
nienawidzę naziolskiej Saksonii

bo hajlowanie nie jest az tak smieszne :?: ;)
Hailowanie w wykonaniu autentycznych, teutońskich nazistów rzeczywiście traci zupełnie ładunek humorystyczny. :grin: :grin:
Szo - Czw 15 Lip, 2010

Zajebiście! Za darmo. Na to mogą iść pieniążki wyzyskiwaczy :lol:

Kto jedzie z miasta zimnego Lecha zamkowego? Zabieram się z wami obiecuję nie robić siary.

ko0niu - Czw 15 Lip, 2010

Póki co wiem że jadę ja, nie wiem czy ktoś jeszcze.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group